ANDMI ART CONSTRUCT SRL
ANDMI ART CONSTRUCT SRL (CUI 28556473) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011001455238 și are sediul în Popești Leordeni, județul Ilfov. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 40.000 RON și o pierdere netă de 968.808 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 37,5% față de 2020.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 28556473
- Nr. ORC
- J2011001455238
- EUID
- ROONRC.J2011001455238
- Înmatriculată
- 15 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4100 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4932 Transporturi cu taxiuri
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Agenții imobiliare
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7410 Activități de design specializat
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 | 53.339 | — | 19.121 | -34.218 | — |
| 2024 | — | 0 | 53.116 | — | 18.898 | -34.218 | — |
| 2023 | 40.000 | -968.808 | 53.116 | — | 18.898 | -34.218 | — |
| 2022 | — | 0 | 25.670 | 0 | 985.036 | 959.366 | — |
| 2021 | — | -446 | 25.670 | 0 | 985.036 | 959.366 | — |
| 2020 | 64.003 | 60.984 | 32.532 | 1 | 992.342 | 959.811 | 1 |
| 2019 | 39.545 | -254.413 | 427.410 | 97.900 | 1.042.793 | 713.283 | 5 |
| 2018 | 988.500 | 756.082 | 276.299 | 154.567 | 1.089.428 | 967.696 | 4 |
| 2017 | 219.295 | 98.382 | 287.704 | 160.122 | 339.196 | 211.614 | 4 |
| 2016 | 219.920 | 222.436 | 100.184 | 2.906 | 208.931 | 113.231 | 5 |
Indicatori financiari
bilanț 2023 (vs 2020)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre ANDMI ART CONSTRUCT SRL
Reprezentantul firmei este: ŞTEFĂNUCĂ AUREL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .