Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COMMISSION FORCE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

COMMISSION FORCE SRL (CUI 28639056) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J40/7394/2011 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de consultanță pentru afaceri și management (cod CAEN 7022, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.485 RON și o pierdere netă de 120.316 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 79,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
28639056
Nr. ORC
J40/7394/2011
EUID
ROONRC.J40/7394/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Plantelor 73, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
14.485 RON
2025▼ 79,1%
Rezultat net
-120.316 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Secțiunea M · Diviziunea 70 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · CAEN Rev.2 · 7 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 14.485 -120.316 1.430.547 1.330.463 43.716 -56.368 0
2024 69.220 61.277 406.274 332.804 137.418 63.948 0
2023 0 -3.208 332.428 327.804 7.295 2.671 0
2022 0 -2.389 714 120 6.473 5.879 0
2021 0 0 357 120 8.505 8.268 0
2020 0 -1.018 357 120 8.505 8.268 0
2019 0 -663 357 120 31.502 31.265 0
2018 115.470 91.688 3.714 120 95.522 91.928 0
2017 31.844 18.032 8.906 120 27.058 18.272 0
2016 73.810 66.488 1.324 120 67.932 66.728 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
104,1% (2024: 86,4%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,96 (2024: 1,16)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-4,1% (2024: 13,6%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-8,76% (2024: 13,03%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2024: 95,82%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-830,62% (2024: 88,52%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COMMISSION FORCE SRL

Reprezentantul firmei este: OLAR DIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025