Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MEDICAL - BEAUTY CENTER SPA SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

MEDICAL - BEAUTY CENTER SPA SRL (CUI 28718966) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J40/7939/2011 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de întreținere corporală (cod CAEN 9604, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 30.870 RON și un profit net de 2.706 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 33,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28718966
Nr. ORC
J40/7939/2011
EUID
ROONRC.J40/7939/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Vlăhiţa 1, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
30.870 RON
2025▲ 33,7%
Rezultat net
2.706 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9604 Activități de întreținere corporală
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9622 Activități de tratament și înfrumusețare

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9604 — Activități de întreținere corporală). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (15) · CAEN Rev.2 · 8 diviziuni
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (4)
  • 8532 Învățământ secundar, tehnic sau profesional
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 30.870 2.706 0 527 154.042 154.569 —
2024 23.090 -2.996 528 527 151.864 151.863 —
2023 7.255 3.741 528 527 154.860 154.859 0
2022 45.105 32.112 413 527 151.004 151.118 1
2021 52.440 34.018 2.082 527 120.561 119.006 2
2020 42.955 33.165 50.159 527 86.497 36.865 2
2019 58.825 48.122 48.540 527 51.713 3.700 1
2018 29.441 17.440 9.405 527 12.578 3.700 1
2017 94.103 65.530 92.193 527 7.466 -84.200 1
2016 20.988 4.931 116.501 527 31.774 -84.200 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 0,35%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii
Autonomie financiară
100% (2024: 99,65%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,75% (2024: -1,97%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1,75% (2024: -1,97%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,77% (2024: -12,98%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MEDICAL - BEAUTY CENTER SPA SRL

Reprezentantul firmei este: STAN ELENA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025