Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

IMANTO SERV IFN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

IMANTO SERV IFN SRL (CUI 28811886) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J29/1083/2011 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Alte activități de creditare (cod CAEN 6492). În 2023, firma a raportat o pierdere netă de 2.297 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28811886
Nr. ORC
J29/1083/2011
EUID
ROONRC.J29/1083/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mihai Bravu 155, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
—
2023
Rezultat net
-2.297 RON
2023
Angajați
1
2023

Activitate

CAEN principal
6492 Alte activități de creditare
Secțiunea L · Diviziunea 64 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
6492 Alte activități de creditare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2020. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -3.178 10.000 — 1.128 -8.872 —
2024 — -3.178 10.000 — 1.128 -8.872 —
2023 — -2.297 31.177 — 23.186 -7.991 1
2022 — 0 31.177 — 25.483 -5.694 —
2021 — 0 31.177 — 25.483 -5.694 —
2019 1.029 -69.148 49.864 — 92.854 42.990 1
2018 8.392 8.232 113 — 112.251 112.138 —
2017 6.311 387 63 — 103.969 103.906 1
2016 4.595 -32.804 6.501 — 110.020 103.519 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2019)
Grad de îndatorare
134,46% (2019: 53,7%)
Datorii / Total active (total active: 23.186 RON)
Solvabilitate generală
0,74 (2019: 1,86)
Total active / Datorii (total active: 23.186 RON)
Autonomie financiară
-34,46% (2019: 46,3%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.186 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-9,91% (2019: -74,47%)
Profit net / Total active (total active: 23.186 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
— (2019: -160,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2019: -6.719,92%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre IMANTO SERV IFN SRL

Reprezentantul firmei este: ILIE MARIUS ANTONIO (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023