Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LUCULLUS TRADE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

LUCULLUS TRADE SRL (CUI 28954614) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J12/2048/2011 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Restaurante (cod CAEN 5610, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2018, firma a raportat o pierdere netă de 6.208 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28954614
Nr. ORC
J12/2048/2011
EUID
ROONRC.J12/2048/2011
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Constantin Daicoviciu 6, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2018).

Cifra de afaceri
0 RON
2018
Rezultat net
-6.208 RON
2018
Angajați
—
2018

Activitate

CAEN principal
5610 Restaurante
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2018
5610 Restaurante

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 355.695 3.252 10.886 -341.557 —
2024 — 0 355.695 3.752 10.386 -341.557 —
2023 — 0 355.695 3.752 10.386 -341.557 —
2022 — 0 357.635 3.752 12.326 -341.557 —
2021 — -450 357.635 3.752 12.326 -341.557 —
2020 — 1.940 357.245 3.252 12.886 -341.107 —
2019 — 0 357.186 3.752 10.386 -343.048 —
2018 0 -6.208 357.186 3.752 10.386 -343.048 —
2017 — -11.052 351.561 5.232 9.490 -336.839 —
2016 — -14.945 346.899 12.097 9.016 -325.786 —

Indicatori financiari

bilanț 2018
Grad de îndatorare
2.526,43%
Datorii / Total active (total active: 14.138 RON)
Solvabilitate generală
0,04
Total active / Datorii (total active: 14.138 RON)
Autonomie financiară
-2.426,43%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.138 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-43,91%
Profit net / Total active (total active: 14.138 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2018). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LUCULLUS TRADE SRL

Reprezentantul firmei este: LANG CAROL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2018