Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAGDASAL BEAUTY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

MAGDASAL BEAUTY SRL (CUI 28983121) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011001251298 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 24.105 RON și un profit net de 14.022 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 14,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28983121
Nr. ORC
J2011001251298
EUID
ROONRC.J2011001251298
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. LACUL BILEA 5, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
24.105 RON
2025▲ 14,8%
Rezultat net
14.022 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 24.105 14.022 2.670 — 3.030 360 —
2024 20.991 -201 15.705 — 2.043 -13.662 —
2023 29.374 9.886 14.974 — 1.514 -13.460 —
2022 35.016 8.169 22.972 — 2.840 -20.007 1
2021 34.750 1.659 30.668 — 2.372 -28.176 1
2020 23.780 -949 30.227 — 392 -29.835 1
2019 24.812 -1.854 30.552 0 1.666 -28.886 0
2018 21.969 -11.749 28.028 0 746 -27.032 1
2017 20.273 -9.558 16.060 0 776 -15.284 2
2016 18.048 -4.062 7.885 0 2.159 -5.726 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
88,12% (2024: 768,72%)
Datorii / Total active (total active: 3.030 RON)
Solvabilitate generală
1,13 (2024: 0,13)
Total active / Datorii (total active: 3.030 RON)
Autonomie financiară
11,88% (2024: -668,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.030 RON)
Rentabilitate active (ROA)
462,77% (2024: -9,84%)
Profit net / Total active (total active: 3.030 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
58,17% (2024: -0,96%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAGDASAL BEAUTY SRL

Reprezentantul firmei este: SANDU MAGDALENA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
13.09.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF