Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

G.S.R. TRAINING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

G.S.R. TRAINING SRL (CUI 28992960) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011009886403 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte forme de învățământ (cod CAEN 8559). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 13.488 RON și un profit net de 7.305 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 95,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
28992960
Nr. ORC
J2011009886403
EUID
ROONRC.J2011009886403
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Grigore Mora 11, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
13.488 RON
2025▼ 95,0%
Rezultat net
7.305 RON
2025▼ 96,7%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (16) · 8 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (1)
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (4)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale
  • 9699 Alte servicii personale n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 13.488 7.305 3.143 — 21.628 18.485 —
2024 270.960 222.127 6.457 — 238.636 232.179 1
2023 222.151 179.289 15.306 — 199.010 183.704 1
2022 139.456 125.525 3.222 — 132.162 128.940 1
2021 140.735 131.622 5.545 12.666 127.527 134.648 —
2020 108.656 99.335 7.228 12.666 96.897 102.335 —
2019 205.052 188.705 7.490 12.666 186.159 191.705 —
2018 251.035 233.020 11.263 12.680 234.244 236.020 —
2017 103.282 94.090 4.980 96 101.595 97.070 —
2016 27.964 22.631 4.411 356 29.212 25.511 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
14,53% (2024: 2,71%)
Datorii / Total active (total active: 21.628 RON)
Solvabilitate generală
6,88 (2024: 36,96)
Total active / Datorii (total active: 21.628 RON)
Autonomie financiară
85,47% (2024: 97,29%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 21.628 RON)
Rentabilitate active (ROA)
33,78% (2024: 93,08%)
Profit net / Total active (total active: 21.628 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
39,52% (2024: 95,67%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
54,16% (2024: 81,98%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre G.S.R. TRAINING SRL

Reprezentantul firmei este: JINGA GABRIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025