Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ULMU PALACE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

ULMU PALACE SRL (CUI 29069395) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011010687404 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.050 RON și un profit net de 2.972 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 48,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
29069395
Nr. ORC
J2011010687404
EUID
ROONRC.J2011010687404
Înmatriculată
15 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Liviu Rebreanu 35A, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
8.050 RON
2025▲ 48,3%
Rezultat net
2.972 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9603 Activități de pompe funebre și similare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 8.050 2.972 387.763 1.007 36.499 -350.257 —
2024 5.430 -26.990 387.197 1.007 32.962 -353.228 1
2023 17.435 -34.623 371.179 1.007 38.914 -326.238 1
2022 14.112 -20.796 335.697 1.007 38.056 -291.614 1
2021 7.820 4.712 310.585 1.007 33.740 -270.818 —
2020 24.700 2.956 310.351 1.007 28.793 -275.531 1
2019 47.561 1.968 306.719 1.007 22.205 -278.487 1
2018 37.822 -48.683 305.048 1.007 18.566 -280.455 1
2017 47.573 -56.342 237.771 1.007 4.992 -231.772 4
2016 36.340 -138.688 181.280 1.007 4.843 -175.430 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1.033,87% (2024: 1.139,85%)
Datorii / Total active (total active: 37.506 RON)
Solvabilitate generală
0,1 (2024: 0,09)
Total active / Datorii (total active: 37.506 RON)
Autonomie financiară
-933,87% (2024: -1.039,85%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 37.506 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,92% (2024: -79,45%)
Profit net / Total active (total active: 37.506 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
36,92% (2024: -497,05%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ULMU PALACE SRL

Reprezentantul firmei este: TUDOR VALENTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
17.10.2026 Cod CAEN principal 7020 4100 ANAF
19.09.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF