Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

HCF ÎNCHIRIERE STAR HOLDING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

HCF ÎNCHIRIERE STAR HOLDING SRL (CUI 29316959) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J2011001499034 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Alte activități sportive (cod CAEN 9319). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.985 RON, o pierdere netă de 39.100 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 34,2% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29316959
Nr. ORC
J2011001499034
EUID
ROONRC.J2011001499034
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Profesor Ştefan Chicoş 1, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
12.985 RON
2017▼ 34,2%
Rezultat net
-39.100 RON
2017
Angajați
1
2017▼ 66,7%

Activitate

CAEN principal
9319 Alte activități sportive n.c.a
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2017 divergent
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

În bilanțul pe 2017, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9319 — Alte activități sportive n.c.a). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 0312 Pescuitul în ape dulci
  • 0322 Acvacultura în ape dulci
Diviziunea 03 · Pescuitul și acvacultura (2)
  • 0312 Pescuitul în ape dulci
  • 0322 Acvacultura în ape dulci
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2018, 2019, 2020 și 2021. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 594 1.600.591 1.275.822 362.596 37.827 —
2024 — -40.678 1.601.185 775.672 362.596 -462.917 —
2023 — -550 1.720.179 775.672 362.596 -422.239 —
2022 — -4.753 1.719.629 775.672 362.596 -421.689 —
2017 12.985 -39.100 1.845.925 807.404 782.224 -96.625 1
2016 19.743 -35.327 2.460.041 1.410.693 683.813 -57.526 3

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
116,12% (2016: 117,45%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,86 (2016: 0,85)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-6,08% (2016: -2,75%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-2,46% (2016: -1,69%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-301,12% (2016: -178,93%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2016-2017
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre HCF ÎNCHIRIERE STAR HOLDING SRL

Reprezentantul firmei este: FRĂTICĂ DRAGOMIR TUDOR FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017