Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

OPEN SKY PRODUCTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

OPEN SKY PRODUCTIONS SRL (CUI 29392778) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J12/2934/2011 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (cod CAEN 9039). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 111.990 RON, un profit net de 10.716 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 4,6 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29392778
Nr. ORC
J12/2934/2011
EUID
ROONRC.J12/2934/2011
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. GRUIA 11, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
111.990 RON
2025▲ 357,9%
Rezultat net
10.716 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Secțiunea S · Diviziunea 90 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9039 — Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (9) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 111.990 10.716 19.199 16.661 33.906 31.368 1
2024 24.455 -554 15.247 16.573 39.327 40.653 1
2023 22.315 -29.046 12.879 13.193 40.893 41.207 1
2022 10.623 -17.332 2.997 17.318 55.932 70.253 1
2021 20.036 6.026 410 22.943 65.052 87.585 —
2020 7.117 -33.343 180 11.225 70.513 81.558 —
2019 — 0 0 11.224 103.677 114.901 —
2018 — 0 0 11.224 103.677 114.901 —
2017 0 0 0 11.224 103.677 114.901 —
2016 65.910 -2.083 0 11.224 103.677 114.901 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,97% (2024: 27,28%)
Datorii / Total active (total active: 50.567 RON)
Solvabilitate generală
2,63 (2024: 3,67)
Total active / Datorii (total active: 50.567 RON)
Autonomie financiară
62,03% (2024: 72,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 50.567 RON)
Rentabilitate active (ROA)
21,19% (2024: -0,99%)
Profit net / Total active (total active: 50.567 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
34,16% (2024: -1,36%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,57% (2024: -2,27%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre OPEN SKY PRODUCTIONS SRL

Reprezentanții firmei sunt: SZEDLACSEK STELA MARIA (administrator), SZEDLACSEK NIMROD ELÖD (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
31.10.2026 Cod CAEN principal 9002 9039 ANAF