Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FLIGHTS CATERING SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

FLIGHTS CATERING SRL (CUI 29497782) este înmatriculată din 2011 cu număr ORC J12/3188/2011 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Alte servicii de alimentație (cod CAEN 5629, nomenclatorul CAEN Rev.2).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29497782
Nr. ORC
J12/3188/2011
EUID
ROONRC.J12/3188/2011
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gheorghe Dima 8, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
0 RON
2023
Rezultat net
0 RON
2023
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
Secțiunea I · Diviziunea 56 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2023
5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2 · 4 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2024–2025) și ANAF (2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 647.394 1.231.662 1.275.897 1.860.165 —
2024 — -119.666 647.394 1.199.225 1.308.334 1.860.165 —
2023 0 0 751.615 1.231.663 1.499.783 1.979.831 0
2022 — 0 751.615 1.231.663 1.499.783 1.979.831 —
2021 — -23.793 763.064 1.231.663 1.511.232 1.979.831 —
2020 3.200 -201.603 759.480 1.240.034 1.523.070 2.003.624 1
2019 101.400 -340.880 744.301 1.299.591 1.683.622 2.239.868 1
2018 3.230.678 469.151 805.559 1.461.461 1.917.569 2.580.748 1
2017 8.473.380 1.578.502 1.777.632 2.049.612 2.675.419 2.954.768 44
2016 8.302.512 792.284 2.942.815 1.892.100 2.858.961 1.816.477 37

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2020)
Grad de îndatorare
27,52% (2020: 27,49%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,63 (2020: 3,64)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
72,48% (2020: 72,51%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0% (2020: -7,3%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2020: -10,06%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2020: -6.300,09%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FLIGHTS CATERING SRL

Reprezentantul firmei este: PUŞCAŞ MARIUS COSTEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023