Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAXIMO TECNO CONSULT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

MAXIMO TECNO CONSULT SRL (CUI 29552445) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2020004072405 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești (cod CAEN 4299).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29552445
Nr. ORC
J2020004072405
EUID
ROONRC.J2020004072405
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Academiei 35-37, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
0 RON
2023
Rezultat net
0 RON
2023
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Secțiunea F · Diviziunea 42 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev.2)
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane (CAEN Rev.2)
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri (CAEN Rev.2)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
  • 4291 Construcții hidrotehnice (CAEN Rev.2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN Rev.2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN Rev.2)
  • 4942 Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
  • 5210 Depozitări (CAEN Rev.2)
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (CAEN Rev.2)
  • 5224 Manipulări (CAEN Rev.2)
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2024–2025) și ANAF (2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 141.027 — 548.540 407.513 —
2024 — 0 141.027 — 548.540 407.513 —
2023 0 0 141.027 0 548.540 407.513 0
2022 — 0 141.027 — 548.540 407.513 —
2021 — 0 141.027 — 548.540 407.513 —
2020 — -183 141.027 — 548.400 407.373 —
2019 — 0 141.028 — 548.583 407.555 —
2018 — -13 141.028 — 548.583 407.555 —
2017 — -183 141.028 — 548.596 407.568 —
2016 22.340 19.473 141.028 — 548.779 407.751 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2016)
Grad de îndatorare
25,71% (2016: 25,7%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,89 (2016: 3,89)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
74,29% (2016: 74,3%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0% (2016: 3,55%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2016: 4,78%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2016: 87,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAXIMO TECNO CONSULT SRL

Reprezentanții firmei sunt: OPROIU MARIUS-CONSTANTIN (reprezentant al persoanei juridice), MAGOSSO MASSIMO (administrator), MCO INSOLVENCY IPURL (lichidator judiciar).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023