Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

EXPERTLINE ACOPERISURI SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

EXPERTLINE ACOPERISURI SRL (CUI 29579297) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J12/135/2012 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de zidărie (cod CAEN 4391). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 47.447 RON și o pierdere netă de 6.054 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29579297
Nr. ORC
J12/135/2012
EUID
ROONRC.J12/135/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. 21 Decembrie 1989 137, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
47.447 RON
2025
Rezultat net
-6.054 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4391 Activități de zidărie
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4391 Activități de zidărie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (22) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 7 diviziuni
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 47.447 -6.054 159.450 — — -159.450 —
2024 — -100 258.379 30.396 80.082 -153.396 —
2023 — 0 258.279 30.396 80.082 -153.296 —
2022 — 0 258.279 30.396 80.082 -153.296 —
2021 — 0 258.576 30.396 80.379 -153.296 —
2020 — 0 258.576 30.396 80.379 -153.296 —
2019 — 0 258.576 30.639 80.135 -153.296 —
2018 — -9.875 258.576 30.639 80.135 -153.296 —
2017 29.645 -46.558 251.014 32.953 80.135 -143.420 0
2016 339.476 -126.472 212.067 42.214 72.991 -96.862 2

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2017)
Grad de îndatorare
— (2017: 221,96%)
Datorii / Total active (total active: 0 RON)
Solvabilitate generală
0 (2017: 0,45)
Total active / Datorii (total active: 0 RON)
Autonomie financiară
— (2017: -126,82%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 0 RON)
Rentabilitate active (ROA)
— (2017: -41,17%)
Profit net / Total active (total active: 0 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-12,76% (2017: -157,05%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre EXPERTLINE ACOPERISURI SRL

Reprezentantul firmei este: CĂPUŞAN MONCE CHIOREAN GHEORGHE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025