Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MY ESTYLO BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

MY ESTYLO BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 29591606) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2021000816239 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al textilelor (cod CAEN 4751).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29591606
Nr. ORC
J2021000816239
EUID
ROONRC.J2021000816239
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Naţiunile Unite 1, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4751 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (18) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (13)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018) și ANAF (2019–2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 532.959 10.616 239.644 -282.643 0
2024 0 0 532.959 10.616 239.644 -282.643 0
2023 0 0 532.959 10.616 239.644 -282.643 0
2022 0 0 532.959 10.616 239.644 -282.643 0
2021 0 -2.827 532.958 10.616 239.644 -282.642 0
2020 0 -2.827 532.958 13.443 239.644 -279.815 0
2019 0 0 533.471 16.270 240.157 -276.988 0
2018 — 0 532.958 16.270 239.644 -276.988 —
2017 — -2.827 535.785 16.270 239.644 -279.815 —
2016 — -2.827 532.958 19.097 239.644 -274.161 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
212,96% (2024: 212,96%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,47 (2024: 0,47)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-112,94% (2024: -112,94%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MY ESTYLO BUSINESS DEVELOPMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MIREA DANIELA MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
04.09.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice ANAF
29.07.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
29.07.2026 Data reactivării — 24.07.2026 ANAF
29.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 09.02.2021 Transfer (sosire) din 09.07.2026 ANAF
29.07.2026 Data stării juridice 09.02.2021 09.07.2026 ANAF
29.07.2026 Cod CAEN principal 4782 4751 ANAF
29.07.2026 Număr de înmatriculare J23/816/2021 J2021000816239 ANAF