Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STILL LIGHT PRODUCTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

STILL LIGHT PRODUCTIONS SRL (CUI 29595950) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012000180121 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Design grafic și activități de comunicare vizuală (cod CAEN 7412). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.912 RON, un profit net de 3.886 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 78,7% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29595950
Nr. ORC
J2012000180121
EUID
ROONRC.J2012000180121
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Barc I. 25, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
22.912 RON
2023▼ 78,7%
Rezultat net
3.886 RON
2023▼ 95,0%
Angajați
1
2023– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
7410 Activități de design specializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7412 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 7410 Activități de design specializat
  • 7420 Activități fotografice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -5.044 0 — 1.265 1.265 —
2024 — -155 0 5.044 1.266 6.310 —
2023 22.912 3.886 0 5.044 22.721 27.765 1
2022 107.602 77.043 8.305 6.352 66.240 64.287 1
2021 80.905 66.557 2.855 10.388 50.484 58.017 —
2020 62.069 51.819 4.802 7.923 36.840 39.961 —
2019 15.183 8.232 5.071 10.391 28.899 34.219 —
2018 20.692 8.807 4.008 5.820 24.175 25.987 —
2017 6.536 1.940 1.233 1.703 16.711 17.181 —
2016 900 648 102 1.703 13.640 15.241 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
0% (2022: 11,44%)
Datorii / Total active (total active: 27.765 RON)
Solvabilitate generală
— (2022: 8,74)
Total active / Datorii (total active: 27.765 RON)
Autonomie financiară
100% (2022: 88,56%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 27.765 RON)
Rentabilitate active (ROA)
14% (2022: 106,13%)
Profit net / Total active (total active: 27.765 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
14% (2022: 119,84%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
16,96% (2022: 71,6%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STILL LIGHT PRODUCTIONS SRL

Reprezentanții firmei sunt: SELIŞCAN ALEXANDRU (administrator), SELIȘCAN IONELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023