Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STEFANI'S QUALITY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

STEFANI'S QUALITY SRL (CUI 29597153) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2013004951403 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc (cod CAEN 4649). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 22.823 RON și o pierdere netă de 466 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 54,4% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29597153
Nr. ORC
J2013004951403
EUID
ROONRC.J2013004951403
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Istriei 8, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
22.823 RON
2022▼ 54,4%
Rezultat net
-466 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
2222 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4649 — Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4)
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -263 42.580 15.077 3.258 -24.245 —
2024 — -259 42.580 15.077 3.521 -23.982 —
2023 — -1.799 42.580 15.077 3.780 -23.723 —
2022 22.823 -466 40.200 15.077 3.199 -21.924 —
2021 50.000 11.195 51.700 22.985 7.257 -21.458 —
2020 — -102 45.836 2.144 11.039 -32.653 —
2019 — -252 45.835 2.144 11.141 -32.550 —
2018 — -168 45.836 2.144 11.394 -32.298 —
2017 — -317 45.836 2.144 11.562 -32.130 —
2016 — -1.516 45.767 2.144 11.810 -31.813 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
219,96% (2021: 170,95%)
Datorii / Total active (total active: 18.276 RON)
Solvabilitate generală
0,45 (2021: 0,58)
Total active / Datorii (total active: 18.276 RON)
Autonomie financiară
-119,96% (2021: -70,95%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 18.276 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-2,55% (2021: 37,02%)
Profit net / Total active (total active: 18.276 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-2,04% (2021: 22,39%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STEFANI'S QUALITY SRL

Reprezentantul firmei este: GEANTĂ ILEANA MARIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
01.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 12.04.2013 Transfer (sosire) din 12.04.2013 ANAF
01.09.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
01.09.2026 Cod CAEN principal 2222 4649 ANAF
01.09.2026 Număr de înmatriculare J40/4951/2013 J2013004951403 ANAF