Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COCO SUPERCLIN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.11.2026 (ANAF)

COCO SUPERCLIN SRL (CUI 29625717) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J35/204/2012 și are sediul în Ciacova, județul Timiș. Activitatea principală: Fabricarea de mobilă (cod CAEN 3109, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2020, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.126 RON, un profit net de 38.049 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 96,3% față de 2019.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29625717
Nr. ORC
J35/204/2012
EUID
ROONRC.J35/204/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Tîrgului 127, Sat Ciacova Orş. Ciacova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2020).

Cifra de afaceri
2.126 RON
2020▼ 96,3%
Rezultat net
38.049 RON
2020
Angajați
1
2020▼ 50,0%

Activitate

CAEN principal
3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 31 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2020 divergent
4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor

În bilanțul pe 2020, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (3109 — Fabricarea de mobilă n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (23) · CAEN Rev.2 · 9 diviziuni
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Diviziunea 16 · Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite (1)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Diviziunea 31 · Fabricarea de mobilă (3)
  • 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
  • 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării
  • 3103 Fabricarea de saltele și somiere
Diviziunea 35 · Producția și furnizarea de energie electrică și termică, gaze, apă caldă și aer condiționat (4)
  • 3511 Producția de energie electrică
  • 3512 Transportul energiei electrice
  • 3513 Distribuția energiei electrice
  • 3514 Comercializarea energiei electrice
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (9)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2022. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2022 — 0 1.327 — 3.470 2.143 —
2021 — -50 1.327 — 3.470 2.143 —
2020 2.126 38.049 1.327 — 3.520 2.193 1
2019 58.035 -5.439 38.601 — 2.725 -35.876 2
2018 33.174 5.964 38.714 — 2.312 -36.402 2
2017 — 0 42.467 — 1 -42.466 —
2016 — 0 42.467 — 1 -42.466 —

Indicatori financiari

bilanț 2020 (vs 2019)
Grad de îndatorare
37,7% (2019: 1.416,55%)
Datorii / Total active (total active: 3.520 RON)
Solvabilitate generală
2,65 (2019: 0,07)
Total active / Datorii (total active: 3.520 RON)
Autonomie financiară
62,3% (2019: -1.316,55%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 3.520 RON)
Rentabilitate active (ROA)
1.080,94% (2019: -199,6%)
Profit net / Total active (total active: 3.520 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1.735,02%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1.789,7% (2019: -9,37%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2020). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COCO SUPERCLIN SRL

Reprezentantul firmei este: VARTOLOMEI VASILE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2020