Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INODENT SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

INODENT SRL (CUI 29914910) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012000695122 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de asistență stomatologică (cod CAEN 8623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 358.259 RON, un profit net de 19.586 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 54,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29914910
Nr. ORC
J2012000695122
EUID
ROONRC.J2012000695122
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Câmpului 40, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
358.259 RON
2025▲ 54,5%
Rezultat net
19.586 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8623 Activități de asistență stomatologică
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8623 Activități de asistență stomatologică

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 2 diviziuni
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (4)
  • 8610 Activități de asistență spitalicească
  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
  • 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 358.259 19.586 81.908 34.088 59.944 13.538 1
2024 231.889 -26.852 54.828 42.209 5.156 -6.049 1
2023 — -20.521 1.122 21.704 222 20.804 —
2022 936.225 -64.631 19.938 21.704 66.495 68.325 3
2021 1.116.128 79.292 27.946 88.243 72.582 132.956 2
2020 785.878 -20.044 101.619 125.537 29.684 53.664 2
2019 933.627 18.739 123.613 164.707 32.543 73.708 4
2018 714.574 12.613 122.629 121.753 55.774 54.969 3
2017 596.205 27.456 139.381 154.953 26.784 42.356 2
2016 382.689 -14.372 196.162 193.367 17.695 14.900 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
87,11% (2024: 115,76%)
Datorii / Total active (total active: 94.032 RON)
Solvabilitate generală
1,15 (2024: 0,86)
Total active / Datorii (total active: 94.032 RON)
Autonomie financiară
14,4% (2024: -12,77%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 94.032 RON)
Rentabilitate active (ROA)
20,83% (2024: -56,69%)
Profit net / Total active (total active: 94.032 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
144,67%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
5,47% (2024: -11,58%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INODENT SRL

Reprezentanții firmei sunt: ROMAN CAMELIA-ROXANA (administrator), ȘANTA LUCIAN ANDREI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025