Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

M & C MANAGEMENT FINANCIAR CONTABIL S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

M & C MANAGEMENT FINANCIAR CONTABIL S.R.L. (CUI 29948270) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2021002085239 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (cod CAEN 6920). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 413.308 RON, un profit net de 261.589 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 28,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
29948270
Nr. ORC
J2021002085239
EUID
ROONRC.J2021002085239
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Cal. Dudeşti 186, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
413.308 RON
2025▲ 28,9%
Rezultat net
261.589 RON
2025▲ 79,2%
Angajați
2
2025▲ 100,0%

Activitate

CAEN principal
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Secțiunea N · Diviziunea 69 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (10) · 8 diviziuni
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6421 Activități ale holding-urilor
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 64 · Intermedieri financiare, cu excepția activităților de asigurări și ale fondurilor de pensii (1)
  • 6421 Activități ale holding-urilor
Diviziunea 66 · Activități auxiliare pentru intermedieri financiare, activități de asigurare și fonduri de pensii (2)
  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
  • 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (1)
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6420 Activități ale holdingurilor (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 413.308 261.589 55.129 39.715 272.996 262.789 2
2024 320.726 145.977 51.576 68.753 124.684 147.177 1
2023 289.691 102.090 84.646 104.548 78.000 103.290 1
2022 313.202 179.517 189.011 161.690 203.964 180.717 1
2021 271.251 171.558 60.417 61.109 168.121 172.758 1
2020 367.789 249.023 143.894 83.743 309.559 250.223 2
2019 271.379 172.364 78.498 114.722 136.322 173.564 2
2018 241.222 121.897 22.181 24.964 121.630 124.413 2
2017 219.959 66.587 53.970 35.275 143.455 124.919 2
2016 207.382 81.966 88.657 94.469 122.599 128.754 3

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
17,63% (2024: 26,66%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
5,67 (2024: 3,75)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
84,04% (2024: 76,09%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
83,65% (2024: 75,46%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,54% (2024: 99,18%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
63,29% (2024: 45,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre M & C MANAGEMENT FINANCIAR CONTABIL S.R.L.

Reprezentantul firmei este: RUSU MIRELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
31.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 01.04.2021 Transfer (sosire) din 19.10.2026 ANAF
31.10.2026 Data stării juridice 01.04.2021 19.10.2026 ANAF