Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FERMA MOO-COW SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

FERMA MOO-COW SRL (CUI 29972597) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012000465059 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Alte activități recreative și distractive (cod CAEN 9329). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 201.876 RON, un profit net de 27.640 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 8,1 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
29972597
Nr. ORC
J2012000465059
EUID
ROONRC.J2012000465059
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Piscului 10A, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
201.876 RON
2025▲ 711,3%
Rezultat net
27.640 RON
2025▲ 115,4%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Secțiunea S · Diviziunea 93 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
0141 Creșterea bovinelor de lapte

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9329 — Alte activități recreative și distractive n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (47) · 12 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (18)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (9)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
  • 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (6)
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (4)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9013 Alte activități de creație artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9313 Activități ale centrelor de fitness

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 201.876 27.640 808.468 139.150 375.942 -293.376 1
2024 24.884 12.833 833.809 139.150 373.643 -321.016 1
2023 101.328 27.613 846.982 139.150 373.983 -333.849 1
2022 0 -9.833 884.653 139.150 384.041 -361.462 1
2021 210 -30.068 873.855 139.150 383.076 -351.629 1
2020 17.541 -1.216 884.756 155.932 416.792 -310.042 0
2019 0 -1.908 508.269 149.963 47.490 -308.826 0
2018 13.186 -10.615 505.934 149.963 141.371 -212.610 2
2017 342.453 -131.781 549.429 154.461 190.983 -201.995 4
2016 212.263 2.582 483.416 242.294 168.918 -70.214 4

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
156,96% (2024: 162,6%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
0,64 (2024: 0,62)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
-56,96% (2024: -62,6%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
5,37% (2024: 2,5%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
13,69% (2024: 51,57%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FERMA MOO-COW SRL

Reprezentanții firmei sunt: BARLA CRISTIAN (administrator), BARLA GYORGY (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
03.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF
03.08.2026 TVA la încasare Da Nu ANAF
03.08.2026 Cod CAEN principal 4672 9329 ANAF