DENYS COLLECTION TEXTIL SRL
DENYS COLLECTION TEXTIL SRL (CUI 30048078) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J23/932/2012 și are sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (cod CAEN 4642). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 108.000 RON și un profit net de 1.360 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 133,0% față de 2021.
Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.
- CUI
- 30048078
- Nr. ORC
- J23/932/2012
- EUID
- ROONRC.J23/932/2012
- Înmatriculată
- 14 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).
Activitate
În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4642 — Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
- 5610 Restaurante
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 | 746.037 | — | 344.040 | -401.997 | — |
| 2023 | — | 0 | 746.037 | — | 344.040 | -401.997 | — |
| 2022 | 108.000 | 1.360 | 746.037 | — | 344.040 | -401.997 | — |
| 2021 | 46.350 | -152.540 | 639.397 | — | 236.040 | -403.357 | — |
| 2020 | 4.023 | -47.270 | 467.956 | — | 217.139 | -250.817 | 1 |
| 2019 | 27.600 | -25.198 | 375.720 | — | 138.229 | -203.547 | 1 |
| 2018 | — | 0 | 271.925 | — | 93.576 | -178.349 | — |
| 2017 | — | -3.482 | 271.925 | — | 93.576 | -178.349 | — |
| 2016 | — | 0 | 274.344 | — | 99.477 | -174.867 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2022 (vs 2021)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre DENYS COLLECTION TEXTIL SRL
Reprezentantul firmei este: DEMIRKOL VALENTINA - FLORENTINA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .