Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

COMPLETE ENERGY SOLUTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

COMPLETE ENERGY SOLUTIONS SRL (CUI 30138430) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012004929407 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (cod CAEN 7112). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 466.742 RON, un profit net de 230.398 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 29,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
30138430
Nr. ORC
J2012004929407
EUID
ROONRC.J2012004929407
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Aleea Potaisa 1, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
466.742 RON
2025▼ 29,7%
Rezultat net
230.398 RON
2025▼ 37,2%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Secțiunea N · Diviziunea 71 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · 5 diviziuni
  • 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7111 Activități de arhitectură
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 466.742 230.398 447.186 4.961 1.078.433 636.208 2
2024 663.685 366.677 49.298 622 798.930 750.254 2
2023 341.927 191.270 122.633 1.687 504.523 383.577 2
2022 1.181.556 129.033 120.362 2.753 309.916 192.307 1
2021 194.284 61.855 105.920 — 169.194 63.274 1
2020 99.190 8.926 71.913 — 73.333 1.420 1
2019 199.085 8.111 53.967 8.557 37.904 -7.506 1
2018 22.289 -91.551 109.972 21.392 72.963 -15.617 1
2017 107.950 -46.201 26.003 34.902 67.035 75.934 1
2016 302.948 40.068 54.447 48.893 127.689 122.135 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
41,28% (2024: 6,17%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,42 (2024: 16,22)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
58,72% (2024: 93,83%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
21,27% (2024: 45,86%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
36,21% (2024: 48,87%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
49,36% (2024: 55,25%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre COMPLETE ENERGY SOLUTIONS SRL

Reprezentantul firmei este: LUNGAN ANTOANELA LILIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
07.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 03.05.2012 Transfer (sosire) din 26.05.2026 ANAF
07.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
07.08.2026 Data stării juridice 03.05.2012 26.05.2026 ANAF
07.08.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice ANAF
07.08.2026 Număr de înmatriculare J40/4929/2012 J2012004929407 ANAF