Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MAIN ACT MANAGEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 12.10.2026 (ANAF)

MAIN ACT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 30239647) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2019000443153 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare (cod CAEN 4727). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1,9 milioane RON, un profit net de 80.093 RON și un număr mediu de 6 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 26,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
30239647
Nr. ORC
J2019000443153
EUID
ROONRC.J2019000443153
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Baba Novac 8, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.919.900 RON
2025▼ 26,2%
Rezultat net
80.093 RON
2025▼ 44,1%
Angajați
6
2025

Activitate

CAEN principal
4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4727 — Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (14) · 3 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (12)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2020. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2023–2025) și ANAF (2021–2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.919.900 80.093 424.057 74.473 605.575 265.587 6
2024 2.602.329 143.397 370.203 251.442 303.304 194.139 —
2023 5.619.561 -112.124 404.673 126.845 104.915 -172.913 12
2022 4.364.142 -178.736 330.885 143.260 120.949 -66.676 8
2021 2.229.469 151.605 105.152 62.183 160.998 118.029 0
2019 197.812 17.186 52.896 0 28.949 -23.947 —
2018 — 0 51.936 0 10.603 -41.333 —
2017 — 0 51.936 0 10.603 -41.333 —
2016 — -891 51.936 0 10.603 -41.333 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
62,36% (2024: 66,73%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,6 (2024: 1,5)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
39,05% (2024: 35%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
11,78% (2024: 25,85%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
30,16% (2024: 73,86%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,17% (2024: 5,51%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MAIN ACT MANAGEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BĂDULESCU MIHAIL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
07.08.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF