Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

P.R. COMMAND SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

P.R. COMMAND SRL (CUI 30242057) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012001270357 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Activități de secretariat și servicii suport (cod CAEN 8210). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 302.158 RON, un profit net de 205.277 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+1,9%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30242057
Nr. ORC
J2012001270357
EUID
ROONRC.J2012001270357
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Slavici, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
302.158 RON
2025▲ 1,9%
Rezultat net
205.277 RON
2025▼ 2,7%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8210 Activități de secretariat și servicii suport
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8110 Activități de servicii suport combinate

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8210 — Activități de secretariat și servicii suport). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (5) · 5 diviziuni
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 302.158 205.277 42.671 — 248.488 205.817 2
2024 296.542 210.874 34.097 — 245.511 211.414 2
2023 299.763 201.904 3.020 — 421.811 418.791 2
2022 299.050 236.903 2.571 — 319.457 316.886 1
2021 103.340 83.134 1.849 — 81.832 79.983 1
2020 0 -366 5.000 0 1.849 -3.151 0
2019 — 0 5.000 — 2.216 -2.784 0
2018 — -3.325 4.896 — 1.861 -3.035 —
2017 — 0 3.508 0 3.748 240 —
2016 41.178 26.088 0 — 35.670 35.670 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
17,17% (2024: 13,89%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
5,82 (2024: 7,2)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
82,83% (2024: 86,11%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
82,61% (2024: 85,89%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,74% (2024: 99,74%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
67,94% (2024: 71,11%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre P.R. COMMAND SRL

Reprezentanții firmei sunt: FIRULEASA LILIANA-MONA (administrator), GERBACS ADRIANA-AMALIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
03.08.2026 Cod CAEN principal 8110 8210 ANAF