Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ALICE SPA BEAUTY CENTER SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

ALICE SPA BEAUTY CENTER SRL (CUI 30249101) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012006051405 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 321.446 RON, o pierdere netă de 287.565 RON și un număr mediu de 10 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 16,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30249101
Nr. ORC
J2012006051405
EUID
ROONRC.J2012006051405
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Sării 29, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
321.446 RON
2025▼ 16,1%
Rezultat net
-287.565 RON
2025
Angajați
10
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN Rev.2)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
  • 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev.2)
  • 3822 Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase (CAEN Rev.2)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev.2)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN Rev.2)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN Rev.2)
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev.2)
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a (CAEN Rev.2)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor (CAEN Rev.2)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev.2)
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev.2)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev.2)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții (CAEN Rev.2)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie (CAEN Rev.2)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie (CAEN Rev.2)
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN Rev.2)
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN Rev.2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare (CAEN Rev.2)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 4942 Servicii de mutare (CAEN Rev.2)
  • 6831 Agenții imobiliare (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 321.446 -287.565 935.392 231 52.611 -882.550 10
2024 383.037 -181.046 659.086 231 63.870 -594.985 10
2023 455.951 -94.371 478.962 — 65.022 -413.940 11
2022 369.173 -79.119 391.842 — 72.273 -319.569 9
2021 318.188 24.762 333.572 — 93.123 -240.449 7
2020 264.163 -158.017 326.581 — 61.369 -265.212 13
2019 296.090 101.610 530.725 — 23.530 -507.195 13
2018 268.760 -219.972 636.516 — 27.711 -608.805 14
2017 275.895 -220.290 420.935 2.729 29.373 -388.833 13
2016 263.129 -19.381 243.030 8.884 60.919 -168.070 10

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
1.770,17% (2024: 1.028,2%)
Datorii / Total active (total active: 52.842 RON)
Solvabilitate generală
0,06 (2024: 0,1)
Total active / Datorii (total active: 52.842 RON)
Autonomie financiară
-1.670,17% (2024: -928,2%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 52.842 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-544,2% (2024: -282,44%)
Profit net / Total active (total active: 52.842 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-89,46% (2024: -47,27%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ALICE SPA BEAUTY CENTER SRL

Reprezentantul firmei este: COSTEA VIRGINICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
14.08.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF