Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LONG INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

LONG INVEST SRL (CUI 30260185) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J4/527/2012 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (cod CAEN 2223).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30260185
Nr. ORC
J4/527/2012
EUID
ROONRC.J4/527/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lalelelor 6, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Secțiunea C · Diviziunea 22 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (2223), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (10) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (2)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2024) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 7.752 3.958 4.434 640 0
2024 — 0 7.752 3.958 4.434 640 —
2023 — 0 7.752 3.958 4.434 640 —
2022 0 0 7.751 3.958 4.433 640 —
2021 0 0 7.751 3.958 4.433 640 —
2020 0 -2.667 7.751 3.958 4.433 640 0
2019 238.351 -25.935 108.439 4.458 107.288 3.307 1
2018 95.463 7.575 107.785 4.958 152.069 49.242 1
2017 183.837 58.397 12.019 5.458 138.228 131.667 1
2016 215.627 73.080 15.514 5.958 82.826 73.270 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
92,37% (2022: 92,37%)
Datorii / Total active (total active: 8.392 RON)
Solvabilitate generală
1,08 (2022: 1,08)
Total active / Datorii (total active: 8.392 RON)
Autonomie financiară
7,63% (2022: 7,63%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 8.392 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2022: 0%)
Profit net / Total active (total active: 8.392 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LONG INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: PĂSCUŢOI PETREA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025