Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAZCO FULL SOLUTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

RAZCO FULL SOLUTIONS SRL (CUI 30272600) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2/619/2012 și are sediul în județul Arad. Activitatea principală: Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (cod CAEN 4531, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2019, firma a raportat o cifră de afaceri de 9.252 RON și un profit net de 7.048 RON. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2018 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30272600
Nr. ORC
J2/619/2012
EUID
ROONRC.J2/619/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nucului 21, Mun. Arad Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2019).

Cifra de afaceri
9.252 RON
2019– 0,0%
Rezultat net
7.048 RON
2019– 0,0%
Angajați
—
2019

Activitate

CAEN principal
4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
Secțiunea G · Diviziunea 45 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2019
4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 5.112 — — -5.112 —
2024 — 0 5.112 — — -5.112 —
2023 — 0 5.112 — — -5.112 —
2022 — 0 5.112 — — -5.112 —
2021 — 0 5.112 — — -5.112 —
2020 — 0 5.112 — — -5.112 —
2019 9.252 7.048 21.563 — 27.313 5.750 —
2018 9.252 7.048 21.563 — 27.313 5.750 0
2017 46.942 3.814 24.871 — 23.573 -1.298 1
2016 178.711 5.984 54.859 — 49.748 -5.111 1

Indicatori financiari

bilanț 2019 (vs 2018)
Grad de îndatorare
78,95% (2018: 78,95%)
Datorii / Total active (total active: 27.313 RON)
Solvabilitate generală
1,27 (2018: 1,27)
Total active / Datorii (total active: 27.313 RON)
Autonomie financiară
21,05% (2018: 21,05%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 27.313 RON)
Rentabilitate active (ROA)
25,8% (2018: 25,8%)
Profit net / Total active (total active: 27.313 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
122,57% (2018: 122,57%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
76,18% (2018: 76,18%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2019). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAZCO FULL SOLUTIONS SRL

Reprezentantul firmei este: STROIA RĂZVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2019