Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ERSTON SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

ERSTON SRL (CUI 30288534) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012000682173 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (cod CAEN 7820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 115.955 RON, un profit net de 35.702 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 27,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
30288534
Nr. ORC
J2012000682173
EUID
ROONRC.J2012000682173
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. CALUGARENI 1, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
115.955 RON
2025▼ 27,5%
Rezultat net
35.702 RON
2025▲ 51,9%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Secțiunea O · Diviziunea 78 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7820 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (10) · 4 diviziuni
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou (CAEN Rev.2)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare (CAEN Rev.2)
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă (CAEN Rev.2)
  • 8129 Alte activități de curățenie (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2023–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 115.955 35.702 21.316 2.184 78.428 59.296 1
2024 160.037 23.509 26.518 7.428 42.684 23.594 1
2023 0 -115 2.000 0 2.085 85 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
26,44% (2024: 52,92%)
Datorii / Total active (total active: 80.612 RON)
Solvabilitate generală
3,78 (2024: 1,89)
Total active / Datorii (total active: 80.612 RON)
Autonomie financiară
73,56% (2024: 47,08%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 80.612 RON)
Rentabilitate active (ROA)
44,29% (2024: 46,91%)
Profit net / Total active (total active: 80.612 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
60,21% (2024: 99,64%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
30,79% (2024: 14,69%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ERSTON SRL

Reprezentanții firmei sunt: FILER ȘTEFAN (administrator), FILER ANDRA MARIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
10.08.2026 Cod CAEN principal 7830 7820 ANAF