Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ONLY ONE SECURITY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

ONLY ONE SECURITY SRL (CUI 30288607) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012000687178 și are sediul în județul Galați. Activitatea principală: Activități de investigații și servicii private de protecție (cod CAEN 8001). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 127.066 RON, un profit net de 45.163 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri a scăzut cu 84,6% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30288607
Nr. ORC
J2012000687178
EUID
ROONRC.J2012000687178
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. George Coşbuc 179, Mun. Galaţi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
127.066 RON
2024▼ 84,6%
Rezultat net
45.163 RON
2024
Angajați
2
2024▼ 88,9%

Activitate

CAEN principal
8001 Activități de investigații și servicii private de protecție
Secțiunea O · Diviziunea 80 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8010 Activități de protecție și gardă

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8001 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (2)
  • 8010 Activități de protecție și gardă
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 3.202 21.350 — 58.604 37.254 —
2024 127.066 45.163 24.547 16 58.202 33.671 2
2023 825.084 -150.403 132.312 82.132 89.956 43.378 18
2022 922.802 -178.377 101.513 102.681 189.885 197.981 21
2021 1.069.305 111.259 101.455 129.908 352.322 387.997 22
2020 941.591 -15.558 88.289 139.315 218.289 276.738 19
2019 936.066 -6.375 101.401 133.613 254.649 292.297 26
2018 1.131.096 148.059 99.019 115.095 280.451 298.672 27
2017 1.094.535 -22.826 120.673 118.451 155.442 154.737 34
2016 3.517.726 -206.039 1.301.627 112.089 191.671 -996.827 40

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
42,16% (2023: 76,89%)
Datorii / Total active (total active: 58.218 RON)
Solvabilitate generală
2,37 (2023: 1,3)
Total active / Datorii (total active: 58.218 RON)
Autonomie financiară
57,84% (2023: 25,21%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 58.218 RON)
Rentabilitate active (ROA)
77,58% (2023: -87,4%)
Profit net / Total active (total active: 58.218 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
134,13% (2023: -346,73%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
35,54% (2023: -18,23%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ONLY ONE SECURITY SRL

Reprezentantul firmei este: MIRON LILIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024