Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VAT 96 SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

VAT 96 SRL (CUI 30533366) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012001254168 și are sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală: Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur (cod CAEN 9623). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 60.450 RON și un profit net de 1.291 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 3,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30533366
Nr. ORC
J2012001254168
EUID
ROONRC.J2012001254168
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gilortului 35, Mun. Craiova Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
60.450 RON
2025▲ 3,4%
Rezultat net
1.291 RON
2025▼ 63,6%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9604 Activități de întreținere corporală

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9623 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 86 · Activități referitoare la sănătatea umană (1)
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 60.450 1.291 130 — 1.823 1.693 —
2024 58.453 3.546 336 — 738 402 —
2023 49.100 -1.034 3.370 — 226 -3.144 —
2022 26.530 -1.887 3.607 646 851 -2.110 1
2021 23.400 -1.509 2.981 1.930 828 -223 1
2020 26.500 -2.725 2.930 3.375 841 1.286 —
2019 38.730 -650 2.222 4.821 1.412 4.011 —
2018 61.154 -1.468 4.025 6.266 2.420 4.661 1
2017 64.222 895 4.339 7.711 2.757 6.129 2
2016 84.816 11.119 8.223 9.156 4.059 4.992 4

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
7,13%
Datorii / Total active (total active: 1.823 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 1.823 RON)
Autonomie financiară
92,87%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.823 RON)
Rentabilitate active (ROA)
70,82%
Profit net / Total active (total active: 1.823 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
76,26%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
2,14% (2024: 6,07%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VAT 96 SRL

Reprezentantul firmei este: TACĂ MIRELA-IONELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025