Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

WEB NET MAINTENANCE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

WEB NET MAINTENANCE SRL (CUI 30583267) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J40/9638/2012 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației (cod CAEN 6202, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 352.440 RON, un profit net de 273.144 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 108,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30583267
Nr. ORC
J40/9638/2012
EUID
ROONRC.J40/9638/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Sos. COLENTINA 74, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
352.440 RON
2025▲ 108,3%
Rezultat net
273.144 RON
2025▲ 103,5%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6202 — Activități de consultanță în tehnologia informației). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (22) · CAEN Rev.2 · 9 diviziuni
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (3)
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
  • 3314 Repararea echipamentelor electrice
  • 3319 Repararea altor echipamente
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (7)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
Diviziunea 58 · Activități de editare (2)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (3)
  • 7211 Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
  • 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2022, 2024–2025) și ANAF (2019, 2023). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 352.440 273.144 359.439 3.379 1.052.244 696.184 1
2024 169.170 134.256 351.108 3.379 770.769 423.040 1
2023 297.950 225.760 316.935 3.379 602.339 288.783 1
2022 250.965 217.619 310.211 3.379 529.691 217.859 1
2021 282.655 270.497 13.542 3.379 312.534 297.371 1
2020 — 0 6.956 3.379 35.451 26.874 —
2019 4.600 3.473 6.905 3.379 35.400 26.874 0
2018 179.404 -5.104 6.769 4.368 30.801 23.400 —
2017 2.592 1.383 1.204 — 29.709 28.505 —
2016 19.124 18.134 1.433 — 28.555 27.122 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
34,05% (2024: 45,35%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,94 (2024: 2,2)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
65,95% (2024: 54,65%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
25,88% (2024: 17,34%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
39,23% (2024: 31,74%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
77,5% (2024: 79,36%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre WEB NET MAINTENANCE SRL

Reprezentantul firmei este: TĂNASE CRISTIAN-IONUŢ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025