Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VALLEYVIEW FARM SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

VALLEYVIEW FARM SRL (CUI 30601029) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012001850137 și are sediul în Siminoc, județul Constanța. Activitatea principală: Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (cod CAEN 0113). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.491 RON și un profit net de 459 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 11,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30601029
Nr. ORC
J2012001850137
EUID
ROONRC.J2012001850137
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Arţarului 34, Sat Siminoc Orş. Murfatlar Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
1.491 RON
2024▲ 11,5%
Rezultat net
459 RON
2024▼ 14,2%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
Secțiunea A · Diviziunea 01 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (0113 — Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (1)
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -14.070 3.800 6.272 110.092 118.957 —
2024 1.491 459 10.607 6.272 168.968 171.026 —
2023 1.337 535 10.527 6.272 168.429 170.567 —
2022 2.158 -11.228 35.258 6.272 199.018 170.032 —
2021 — -1.566 55.060 6.272 230.048 181.260 —
2020 1.600 188.396 68.055 6.272 244.609 182.826 —
2019 1.095 -2.556 129.329 73.710 50.049 -5.570 —
2018 3.000 843 115.130 75.728 36.389 -3.013 —
2017 4.522 92 109.975 77.746 28.373 -3.856 —
2016 950 895 110.553 79.764 26.841 -3.948 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
6,05% (2023: 6,03%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
16,52 (2023: 16,6)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
97,6% (2023: 97,63%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,26% (2023: 0,31%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0,27% (2023: 0,31%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
30,78% (2023: 40,01%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VALLEYVIEW FARM SRL

Reprezentantul firmei este: KUBASSEK BENJAMIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024