Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEFADE INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

NEFADE INVEST SRL (CUI 30637650) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J29/1367/2012 și are sediul în Ploiești, județul Prahova. Activitatea principală: Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) — cod CAEN 4511, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2016, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.000 RON și o pierdere netă de 2.612 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30637650
Nr. ORC
J29/1367/2012
EUID
ROONRC.J29/1367/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ramurei 8, Mun. Ploieşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2016).

Cifra de afaceri
20.000 RON
2016
Rezultat net
-2.612 RON
2016
Angajați
0
2016

Activitate

CAEN principal
4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Secțiunea G · Diviziunea 45 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2016
4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 0 404 13.753 14.157 —
2024 — 0 0 404 13.753 14.157 —
2023 — 0 0 404 13.753 14.157 —
2022 — 0 0 404 13.753 14.157 —
2021 — 0 0 404 13.753 14.157 —
2020 — 0 0 — — 0 —
2019 — 0 0 404 13.752 14.156 —
2018 — 0 0 404 13.752 14.156 —
2017 — -18 0 404 13.752 14.156 —
2016 20.000 -2.612 786 404 14.557 14.175 0

Indicatori financiari

bilanț 2016
Mențiune istorică ONRC · Încheiată — lichidare (nedatată) ANAF raportează firma ca activă — starea curentă ANAF prevalează.
Grad de îndatorare
5,25%
Datorii / Total active (total active: 14.961 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 14.961 RON)
Autonomie financiară
94,75%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.961 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-17,46%
Profit net / Total active (total active: 14.961 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-18,43%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-13,06%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2016). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEFADE INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: RUSU ŞTEFAN-NICOLAE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2016