Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RODAMA CONSTRUCT INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 13.10.2026 (ANAF)

RODAMA CONSTRUCT INVEST SRL (CUI 30661535) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012010516406 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.121 RON, o pierdere netă de 43.775 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 97,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
30661535
Nr. ORC
J2012010516406
EUID
ROONRC.J2012010516406
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Zizin 9, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
4.121 RON
2025▼ 97,6%
Rezultat net
-43.775 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4791 — Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · 4 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a.

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 5610 Restaurante (CAEN Rev.2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Surse: MFinanțe (2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 4.121 -43.775 396.731 53.279 999.224 655.772 1
2024 174.745 -103.399 188.924 53.077 835.393 699.546 1
2023 173.139 58.004 82.271 53.077 832.139 802.945 1
2022 299.928 252.771 100.786 53.077 792.650 744.941 1
2021 293.100 223.212 94.627 36.958 549.838 492.169 2
2020 295.830 281.038 30.658 3.054 296.561 268.957 0
2019 12.500 12.125 30.658 3.054 15.523 -12.081 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
37,69% (2024: 21,26%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
2,65 (2024: 4,7)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
62,31% (2024: 78,74%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-4,16% (2024: -11,64%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-6,68% (2024: -14,78%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-1.062,24% (2024: -59,17%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RODAMA CONSTRUCT INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: DAN DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
09.08.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF