VORO DRIVE SRL
VORO DRIVE SRL (CUI 30709927) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012002604124 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi rutiere de mărfuri (cod CAEN 4941). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 520.030 RON, un profit net de 426.338 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 8,2% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 30709927
- Nr. ORC
- J2012002604124
- EUID
- ROONRC.J2012002604124
- Înmatriculată
- 14 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4941 — Transporturi rutiere de mărfuri). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 520.030 | 426.338 | 8.819 | 43.897 | 391.500 | 426.578 | 1 |
| 2024 | 480.703 | 393.883 | 7.979 | 20.458 | 381.644 | 394.123 | 1 |
| 2023 | 500.401 | 445.423 | 137 | 16.652 | 429.148 | 445.663 | 1 |
| 2022 | 457.220 | 416.611 | 4.316 | 20.466 | 350.032 | 366.182 | 1 |
| 2021 | — | -48.117 | 7.878 | 2.914 | 2.616 | -2.348 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 16.872 | 50.823 | 11.817 | 45.768 | — |
| 2019 | 0 | -511 | 16.872 | 50.823 | 11.817 | 45.768 | — |
| 2018 | 0 | -1.021 | 16.872 | 51.334 | 11.817 | 46.279 | — |
| 2017 | 0 | -1.021 | 16.872 | 52.355 | 11.817 | 47.300 | 1 |
| 2016 | 0 | 15.014 | 17.302 | 53.376 | 12.247 | 48.321 | 1 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre VORO DRIVE SRL
Reprezentantul firmei este: VAIŞ OLIVIU GABRIEL (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .