Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEDD'S BEAUTY SALON SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

NEDD'S BEAUTY SALON SRL (CUI 30759232) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J40/11542/2012 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 179.408 RON, un profit net de 7.785 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+0,9%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30759232
Nr. ORC
J40/11542/2012
EUID
ROONRC.J40/11542/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Dorobanţi 124, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
179.408 RON
2025▲ 0,9%
Rezultat net
7.785 RON
2025▼ 39,1%
Angajați
2
2025▼ 33,3%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (7) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 179.408 7.785 150.227 — 30.126 -119.435 2
2024 177.810 12.774 156.773 — 29.004 -127.220 3
2023 130.376 -12.615 166.991 — 26.788 -139.994 2
2022 141.345 9.231 168.126 — 40.539 -127.379 2
2021 138.206 39.690 175.959 — 39.151 -136.611 2
2020 133.957 -26.461 210.277 — 33.977 -176.300 5
2019 224.609 -23.914 188.022 — 38.149 -149.839 6
2018 225.288 21.907 144.904 2.049 19.542 -123.291 5
2017 218.495 36.466 155.442 6.946 3.299 -145.197 9
2016 136.397 -19.966 200.442 9.530 9.249 -181.663 10

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
498,66% (2024: 540,52%)
Datorii / Total active (total active: 30.126 RON)
Solvabilitate generală
0,2 (2024: 0,19)
Total active / Datorii (total active: 30.126 RON)
Autonomie financiară
-396,45% (2024: -438,63%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 30.126 RON)
Rentabilitate active (ROA)
25,84% (2024: 44,04%)
Profit net / Total active (total active: 30.126 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,34% (2024: 7,18%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEDD'S BEAUTY SALON SRL

Reprezentanții firmei sunt: NEDU SILVIA-ANDREEA (administrator), NEDU COSMIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
12.09.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 19.12.2013 Transfer (sosire) din 19.12.2013 ANAF
12.09.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
12.09.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF
12.09.2026 Număr de înmatriculare J40/11542/2012 J2012011542406 ANAF