Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SUPPORT ACCOUNTING TASKS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

SUPPORT ACCOUNTING TASKS S.R.L. (CUI 30776896) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012011736401 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de secretariat și servicii suport (cod CAEN 8210). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 58.680 RON, un profit net de 6.610 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2023 (+0,8%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30776896
Nr. ORC
J2012011736401
EUID
ROONRC.J2012011736401
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Emil Gârleanu 4, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
58.680 RON
2024▲ 0,8%
Rezultat net
6.610 RON
2024▼ 25,9%
Angajați
1
2024– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8210 Activități de secretariat și servicii suport
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
8211 Activități combinate de secretariat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (8210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 58.680 6.610 58.206 — 19.381 -38.825 1
2023 58.200 8.922 60.474 — 15.039 -45.435 1
2022 13.500 5.816 54.705 — 348 -54.357 1
2021 — -3.537 63.906 — 3.734 -60.172 1
2020 — -2.646 60.323 — 3.688 -56.635 2
2019 — 0 57.677 — 3.688 -53.989 —
2018 — -5.117 57.677 — 3.688 -53.989 —
2017 1.736 618 52.824 — 3.952 -48.872 —
2016 100 -3.772 52.772 — 3.282 -49.490 1

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
300,33% (2023: 402,11%)
Datorii / Total active (total active: 19.381 RON)
Solvabilitate generală
0,33 (2023: 0,25)
Total active / Datorii (total active: 19.381 RON)
Autonomie financiară
-200,33% (2023: -302,11%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 19.381 RON)
Rentabilitate active (ROA)
34,11% (2023: 59,33%)
Profit net / Total active (total active: 19.381 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
11,26% (2023: 15,33%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SUPPORT ACCOUNTING TASKS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: LICA -NEGOITA COSTEL (administrator), LICA - NEGOITA CARMEN - MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024