Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

YES YOU CAN SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

YES YOU CAN SRL (CUI 30808122) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J26/1020/2012 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi (cod CAEN 8299). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 14.086 RON și un profit net de 7.897 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 52,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30808122
Nr. ORC
J26/1020/2012
EUID
ROONRC.J26/1020/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Psj. Mimozelor 2, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
14.086 RON
2025▼ 52,7%
Rezultat net
7.897 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 82 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2018, 2020–2025) și ANAF (2019). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 14.086 7.897 63.729 — 8.939 -54.790 —
2024 29.753 -9.607 64.721 — 2.034 -62.687 1
2023 33.857 -40.124 64.897 — 11.817 -53.080 1
2022 26.310 -14.062 14.778 — 1.822 -12.956 1
2021 — -17.325 270 — 5.481 5.211 —
2020 — -872 270 — 22.805 22.535 —
2019 0 -3.987 270 0 23.677 23.407 0
2018 — -1.130 270 — 27.664 27.394 —
2017 — 0 3.382 — 31.906 28.524 —
2016 9.000 8.729 3.382 — 31.906 28.524 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
712,93% (2024: 3.181,96%)
Datorii / Total active (total active: 8.939 RON)
Solvabilitate generală
0,14 (2024: 0,03)
Total active / Datorii (total active: 8.939 RON)
Autonomie financiară
-612,93% (2024: -3.081,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 8.939 RON)
Rentabilitate active (ROA)
88,34% (2024: -472,32%)
Profit net / Total active (total active: 8.939 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
56,06% (2024: -32,29%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre YES YOU CAN SRL

Reprezentantul firmei este: FARKAS CSILLA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025