Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

M & M VIEW SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

M & M VIEW SRL (CUI 30835640) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J12/2896/2012 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat (cod CAEN 8219, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2017, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.600 RON, o pierdere netă de 947 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 20,0% față de 2016.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30835640
Nr. ORC
J12/2896/2012
EUID
ROONRC.J12/2896/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Gheorghe Dima 41, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2017).

Cifra de afaceri
1.600 RON
2017▼ 20,0%
Rezultat net
-947 RON
2017
Angajați
1
2017– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
Secțiunea N · Diviziunea 82 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2017
8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2 · 7 diviziuni
  • 5819 Alte activități de editare
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (1)
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8211 Activități combinate de secretariat
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 1.204 435 30.019 29.250 —
2024 — 0 1.204 435 30.019 29.250 —
2023 — 0 1.204 435 30.019 29.250 —
2022 — 0 1.204 435 30.019 29.250 —
2021 — 0 1.204 435 30.019 29.250 —
2020 — 0 1.204 435 30.019 29.250 —
2019 — 0 1.204 435 30.019 29.250 —
2018 — 0 1.204 435 30.019 29.250 —
2017 1.600 -947 1.204 435 30.019 29.250 1
2016 2.000 -2.886 1.277 435 31.039 30.197 1

Indicatori financiari

bilanț 2017 (vs 2016)
Grad de îndatorare
3,95% (2016: 4,06%)
Datorii / Total active (total active: 30.454 RON)
Solvabilitate generală
25,29 (2016: 24,65)
Total active / Datorii (total active: 30.454 RON)
Autonomie financiară
96,05% (2016: 95,94%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 30.454 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-3,11% (2016: -9,17%)
Profit net / Total active (total active: 30.454 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-3,24% (2016: -9,56%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-59,19% (2016: -144,3%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2016-2017

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2017). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre M & M VIEW SRL

Reprezentantul firmei este: MAIER EMILIA MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2017