Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

BEAUTY SHINE LINE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

BEAUTY SHINE LINE SRL (CUI 30847865) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012012633408 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 182.266 RON, un profit net de 23.306 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 28,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30847865
Nr. ORC
J2012012633408
EUID
ROONRC.J2012012633408
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Alexandru Obregia 18A, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
182.266 RON
2025▲ 28,4%
Rezultat net
23.306 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (9) · 2 diviziuni
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1052 Fabricarea înghețatei
Diviziunea 10 · Industria alimentară (6)
  • 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
  • 1052 Fabricarea înghețatei
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
  • 1083 Prelucrarea ceaiului și cafelei (CAEN Rev.2)
  • 1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor (CAEN Rev.2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4765 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe (CAEN Rev.2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente (CAEN Rev.2)
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 182.266 23.306 32.930 — 34.618 1.688 1
2024 142.005 -21.922 35.611 — 13.994 -21.617 1
2023 158.235 119.500 14.262 — 14.566 304 1
2022 77.414 -26.795 147.617 677 27.744 -119.196 1
2021 40.463 -16.401 119.087 677 26.009 -92.401 1
2020 40.720 3.306 91.922 677 15.245 -76.000 1
2019 81.742 19.663 93.298 677 13.316 -79.305 1
2018 45.901 -7.788 109.178 677 9.532 -98.969 1
2017 30.886 -33.603 104.587 677 12.729 -91.181 1
2016 25.672 -21.701 83.413 677 25.158 -57.578 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
95,12% (2024: 254,47%)
Datorii / Total active (total active: 34.618 RON)
Solvabilitate generală
1,05 (2024: 0,39)
Total active / Datorii (total active: 34.618 RON)
Autonomie financiară
4,88% (2024: -154,47%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 34.618 RON)
Rentabilitate active (ROA)
67,32% (2024: -156,65%)
Profit net / Total active (total active: 34.618 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1.380,69%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
12,79% (2024: -15,44%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre BEAUTY SHINE LINE SRL

Reprezentantul firmei este: NEAGU ADINA-MIHAELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025