Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TABĂRĂ IOAN S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 07.10.2026 (ANAF)

TABĂRĂ IOAN S.R.L. (CUI 30857702) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J33/955/2012 și are sediul în județul Suceava. Activitatea principală: Fabricarea produselor din beton pentru construcții (cod CAEN 2361).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30857702
Nr. ORC
J33/955/2012
EUID
ROONRC.J33/955/2012
Înmatriculată
14 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Calistrat Hogaş 3, Mun. Suceava Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Secțiunea C · Diviziunea 23 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2019, 2021–2025) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 25.094 0 24.779 -315 —
2024 0 0 25.094 0 24.779 -315 —
2023 0 0 25.094 0 24.779 -315 —
2022 22.950 19.572 25.094 — 24.779 -315 —
2021 — 0 24.405 — 4.518 -19.887 —
2020 0 -1.302 24.405 0 4.518 -19.887 0
2019 — 0 18.905 — 320 -18.585 —
2018 — 0 18.905 — 320 -18.585 —
2017 — 0 18.905 — 320 -18.585 —
2016 — 0 18.905 — 320 -18.585 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
101,27% (2024: 101,27%)
Datorii / Total active (total active: 24.779 RON)
Solvabilitate generală
0,99 (2024: 0,99)
Total active / Datorii (total active: 24.779 RON)
Autonomie financiară
-1,27% (2024: -1,27%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 24.779 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 24.779 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TABĂRĂ IOAN S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TABĂRĂ IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025