Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SIYA M&M S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

SIYA M&M S.R.L. (CUI 30937240) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J5/1995/2012 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre (cod CAEN 5221). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.800 RON și un profit net de 601 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 70,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30937240
Nr. ORC
J5/1995/2012
EUID
ROONRC.J5/1995/2012
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Cerbului 1, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
1.800 RON
2025▲ 70,1%
Rezultat net
601 RON
2025▼ 43,2%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
Secțiunea H · Diviziunea 52 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (11) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (1)
  • 5610 Restaurante
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (2)
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2022, 2025) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 1.800 601 115 — 13.825 13.710 —
2024 1.058 1.058 1.894 0 15.003 13.109 0
2023 3.192 -7.754 1.894 0 13.945 12.051 0
2022 34.031 26.836 893 — 20.603 19.805 —
2021 2.551 -3.979 8.699 136 1.532 -7.031 —
2020 — -400 3.188 136 — -3.052 —
2019 — -600 5.250 136 2.462 -2.652 —
2018 — -150 4.650 136 2.462 -2.052 —
2017 — 0 4.500 136 2.462 -1.902 —
2016 — -150 4.500 136 2.462 -1.902 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0,83% (2024: 12,62%)
Datorii / Total active (total active: 13.825 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 7,92)
Total active / Datorii (total active: 13.825 RON)
Autonomie financiară
99,17% (2024: 87,38%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 13.825 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,35% (2024: 7,05%)
Profit net / Total active (total active: 13.825 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,38% (2024: 8,07%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
33,39% (2024: 100%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SIYA M&M S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IUHAS ADRIAN-GHEORGHE (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025