Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ISIS VP INVEST SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

ISIS VP INVEST SRL (CUI 30958111) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J4/1233/2012 și are sediul în Bacau, județul Bacău. Activitatea principală: Producția de energie electrică din resurse neregenerabile (cod CAEN 3511).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30958111
Nr. ORC
J4/1233/2012
EUID
ROONRC.J4/1233/2012
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lalelelor 6, Mun. Bacău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
0 RON
2025
Rezultat net
0 RON
2025
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
Secțiunea D · Diviziunea 35 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic

În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (3511), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
  • 4339 Alte lucrări de finisare
Diviziunea 23 · Fabricarea altor produse din minerale nemetalice (1)
  • 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (2)
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9603 Activități de pompe funebre și similare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Surse: MFinanțe (2016–2024) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 0 0 6.659 0 44.005 37.346 0
2024 — 0 6.659 — 44.005 37.346 —
2023 — 0 6.659 — 44.005 37.346 —
2022 0 0 6.658 — 44.003 37.345 —
2021 0 0 6.658 — 44.003 37.345 —
2020 0 0 6.658 — 44.003 37.345 —
2019 — 0 6.658 — 44.003 37.345 —
2018 47.739 5.387 6.658 — 44.003 37.345 —
2017 76.436 25.963 6.765 — 38.723 31.958 0
2016 50.027 5.795 22.768 — 28.763 5.995 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
15,13% (2022: 15,13%)
Datorii / Total active (total active: 44.005 RON)
Solvabilitate generală
6,61 (2022: 6,61)
Total active / Datorii (total active: 44.005 RON)
Autonomie financiară
84,87% (2022: 84,87%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 44.005 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0% (2022: 0%)
Profit net / Total active (total active: 44.005 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
0% (2022: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ISIS VP INVEST SRL

Reprezentantul firmei este: PĂSCUŢOI PETREA (administrator si reprezentant).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025