Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LASERA SECURITY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 23.10.2026 (ANAF)

LASERA SECURITY S.R.L. (CUI 30986740) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2012002988354 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Alte activități de protecție (cod CAEN 8009). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 329.136 RON, un profit net de 86.677 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 39,8% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
30986740
Nr. ORC
J2012002988354
EUID
ROONRC.J2012002988354
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Johann Sebastian Bach 28, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
329.136 RON
2025▲ 39,8%
Rezultat net
86.677 RON
2025▲ 10,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8009 Alte activități de protecție n.c.a.
Secțiunea O · Diviziunea 80 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
8009 Alte activități de protecție n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 61 · Telecomunicații (2)
  • 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
  • 6190 Alte activități de telecomunicații
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (1)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 79 · Activități ale agențiilor turistice și a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare și asistență turistică (1)
  • 7912 Activități ale tur-operatorilor
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 329.136 86.677 74.560 24.188 654.716 604.344 1
2024 235.381 78.398 86.812 26.555 577.924 517.667 1
2023 320.540 133.493 35.992 28.921 446.340 439.269 1
2022 277.172 118.424 64.541 31.288 339.029 305.776 1
2021 274.155 119.889 8.630 17.877 178.105 187.352 —
2020 136.594 20.440 90.762 17.877 140.348 67.463 —
2019 1.750 1.519 0 17.877 29.146 47.023 —
2018 21.000 13.605 158 17.877 27.785 45.504 —
2017 22.750 11.953 158 24.640 7.417 31.899 1
2016 24.500 10.270 28.157 33.375 14.728 19.946 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
10,98% (2024: 14,36%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
9,11 (2024: 6,96)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
89,02% (2024: 85,64%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
12,77% (2024: 12,97%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
14,34% (2024: 15,14%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
26,33% (2024: 33,31%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LASERA SECURITY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BUZGAU ALIN MIHAI (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025