Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NUTRA VITA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 05.11.2026 (ANAF)

NUTRA VITA S.R.L. (CUI 31028087) este înmatriculată din 2012 cu număr ORC J2022000341121 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu produse diverse (cod CAEN 4619). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.703 RON și o pierdere netă de 18.018 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
31028087
Nr. ORC
J2022000341121
EUID
ROONRC.J2022000341121
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Moll Elemér 38, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
1.703 RON
2023
Rezultat net
-18.018 RON
2023
Angajați
0
2023

Activitate

CAEN principal
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (12) · 4 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (2)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8292 Activități de ambalare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase (CAEN Rev.2)
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente (CAEN Rev.2)
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 6312 Activități ale portalurilor web (CAEN Rev.2)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN Rev.2)
  • 8211 Activități combinate de secretariat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2023, fără 2018. Surse: MFinanțe (2016–2017, 2019, 2021–2023) și ANAF (2020). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2023 1.703 -18.018 45.828 0 15.401 -30.427 0
2022 0 0 23.408 0 10.999 -12.409 0
2021 0 0 23.408 0 10.999 -12.409 0
2020 0 -101 23.407 0 10.999 -12.408 0
2019 0 -405 23.407 101 10.999 -12.307 0
2017 0 -2.002 23.408 1.349 10.999 -11.060 0
2016 0 -44.808 24.082 2.628 12.396 -9.058 1

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
297,57% (2022: 212,82%)
Datorii / Total active (total active: 15.401 RON)
Solvabilitate generală
0,34 (2022: 0,47)
Total active / Datorii (total active: 15.401 RON)
Autonomie financiară
-197,57% (2022: -112,82%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 15.401 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-116,99% (2022: 0%)
Profit net / Total active (total active: 15.401 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-1.058,02%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NUTRA VITA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BRÂNDUŞAN NICU IULIU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023
Data Câmp Înainte După Sursă
04.08.2026 Număr de înmatriculare J12/341/2022 J2022000341121 ANAF