Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

AUTOMOTIVE TRADING TECHNOLOGY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

AUTOMOTIVE TRADING TECHNOLOGY SRL (CUI 31095914) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013000439400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule (cod CAEN 4672). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 487.367 RON și un profit net de 104.312 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 20,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
31095914
Nr. ORC
J2013000439400
EUID
ROONRC.J2013000439400
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Doamna Ghica 3, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
487.367 RON
2025▲ 20,5%
Rezultat net
104.312 RON
2025▲ 293,1%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4672 — Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (10) · 6 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor-unelte
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (1)
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025, fără 2017. Surse: MFinanțe (2016, 2018–2024) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 487.367 104.312 26.155 22.655 596.179 592.679 0
2024 404.576 26.535 122.507 30.207 580.667 488.367 1
2023 569.099 157.591 299.390 1 761.221 461.832 1
2022 211.135 151.583 348.399 750 741.993 394.344 1
2021 97.085 32.339 349.760 750 699.474 350.464 1
2020 — -56.888 328.540 29.196 617.469 318.125 —
2019 255.844 122.406 328.540 86.084 617.469 375.013 1
2018 508.898 237.327 265.719 114.528 403.798 252.607 1
2016 284.058 33.029 29.745 750 241.645 212.650 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,23% (2024: 20,05%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
23,66 (2024: 4,99)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
95,77% (2024: 79,95%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
16,86% (2024: 4,34%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
17,6% (2024: 5,43%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
21,4% (2024: 6,56%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre AUTOMOTIVE TRADING TECHNOLOGY SRL

Reprezentantul firmei este: COBZARU CONSTANTIN - CRISTIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025