Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANDREW & GABY SURVIVORS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

ANDREW & GABY SURVIVORS SRL (CUI 31205278) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013000069061 și are sediul în Bistrița, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (cod CAEN 4933). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 40.394 RON, un profit net de 3.930 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 61,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31205278
Nr. ORC
J2013000069061
EUID
ROONRC.J2013000069061
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Axente Sever 13, Mun. Bistriţa Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
40.394 RON
2025▼ 61,9%
Rezultat net
3.930 RON
2025▼ 64,6%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4933 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4932 Transporturi cu taxiuri
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 40.394 3.930 159 3.598 19.476 22.915 1
2024 106.120 11.103 14.944 5.586 28.343 18.985 1
2023 117.495 -20.800 43.736 8.320 172.298 136.882 1
2022 108.043 38.448 61.436 12.953 231.879 157.682 1
2021 90.233 43.147 45.339 15.646 178.927 149.234 —
2020 41.192 -3.377 26.673 16.540 146.479 126.667 1
2019 36.003 11.781 237 16.435 140.245 156.443 —
2018 48.467 38.359 352 0 145.014 144.662 —
2017 46.675 27.660 371 0 106.674 106.303 —
2016 44.717 12.946 1.644 — 80.287 78.643 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0,69% (2024: 44,04%)
Datorii / Total active (total active: 23.074 RON)
Solvabilitate generală
— (2024: 2,27)
Total active / Datorii (total active: 23.074 RON)
Autonomie financiară
99,31% (2024: 55,96%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 23.074 RON)
Rentabilitate active (ROA)
17,03% (2024: 32,72%)
Profit net / Total active (total active: 23.074 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
17,15% (2024: 58,48%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,73% (2024: 10,46%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANDREW & GABY SURVIVORS SRL

Reprezentanții firmei sunt: FLOREAN SORIN (administrator si reprezentant), MOLDOVAN RADU-RĂZVAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
30.08.2026 Cod CAEN principal 4932 4933 ANAF