Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

2M CONTA SERV SOLUTIONS SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

2M CONTA SERV SOLUTIONS SRL (CUI 31266089) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013002252405 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (cod CAEN 6920). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 114.850 RON, un profit net de 7.430 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 7,0% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31266089
Nr. ORC
J2013002252405
EUID
ROONRC.J2013002252405
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dr. Joseph Lister 8, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
114.850 RON
2025▲ 7,0%
Rezultat net
7.430 RON
2025▲ 35,7%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Secțiunea N · Diviziunea 69 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (2)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 114.850 7.430 9.620 — 74.834 65.214 1
2024 107.300 5.476 12.574 — 94.399 81.825 1
2023 105.000 9.158 2.761 0 94.510 91.749 1
2022 101.000 13.710 1.372 — 97.753 96.381 1
2021 87.500 12.355 2.563 — 112.534 109.971 1
2020 72.000 9.621 1.194 — 123.210 122.016 1
2019 72.000 17.043 1.036 — 113.432 112.396 1
2018 67.000 4.425 1.423 — 96.776 95.353 1
2017 67.000 9.616 1.100 — 92.028 90.928 1
2016 66.800 15.419 624 — 81.936 81.312 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
12,86% (2024: 13,32%)
Datorii / Total active (total active: 74.834 RON)
Solvabilitate generală
7,78 (2024: 7,51)
Total active / Datorii (total active: 74.834 RON)
Autonomie financiară
87,14% (2024: 86,68%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 74.834 RON)
Rentabilitate active (ROA)
9,93% (2024: 5,8%)
Profit net / Total active (total active: 74.834 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,39% (2024: 6,69%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,47% (2024: 5,1%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre 2M CONTA SERV SOLUTIONS SRL

Reprezentantul firmei este: MISCHIE CRISTIAN CONSTANTIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025