Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

QUICK ENERGY SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

QUICK ENERGY SRL (CUI 31349656) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J2013000783121 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (cod CAEN 5520). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 64.954 RON și un profit net de 12.106 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 5,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
31349656
Nr. ORC
J2013000783121
EUID
ROONRC.J2013000783121
Înmatriculată
13 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion C. Brătianu 24, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
64.954 RON
2024▲ 5,5%
Rezultat net
12.106 RON
2024▼ 29,3%
Angajați
0
2024

Activitate

CAEN principal
5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Secțiunea I · Diviziunea 55 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
3511 Producția de energie electrică din resurse neregenerabile

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (2)
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (2)
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 5590 Alte servicii de cazare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2024. Surse: MFinanțe (2016–2020) și ANAF (2021–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 64.954 12.106 72.702 7.194 36.284 -29.224 0
2023 61.544 17.135 150.102 6.469 101.797 -41.330 0
2022 53.908 35.102 139.664 8.836 72.363 -58.465 0
2021 28.315 13.818 138.185 4.627 39.990 -93.568 0
2020 12.677 1.466 138.216 6.400 24.431 -107.385 —
2019 14.413 -21.202 130.453 7.794 13.808 -108.851 —
2018 — -28.151 130.675 35.945 7.081 -87.649 —
2017 — -30.169 130.675 64.095 7.082 -59.498 —
2016 — -28.548 120.501 85.921 5.251 -29.329 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
167,22% (2023: 138,64%)
Datorii / Total active (total active: 43.478 RON)
Solvabilitate generală
0,6 (2023: 0,72)
Total active / Datorii (total active: 43.478 RON)
Autonomie financiară
-67,22% (2023: -38,17%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 43.478 RON)
Rentabilitate active (ROA)
27,84% (2023: 15,83%)
Profit net / Total active (total active: 43.478 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
18,64% (2023: 27,84%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre QUICK ENERGY SRL

Reprezentantul firmei este: CIOAZA IOANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024