SLOT SUPORT SRL
SLOT SUPORT SRL (CUI 31357608) este înmatriculată din 2013 cu număr ORC J40/3284/2013 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele (cod CAEN 4616). În 2025, firma a raportat o pierdere netă de 1.833 RON și un număr mediu de 1 salariat.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 31357608
- Nr. ORC
- J40/3284/2013
- EUID
- ROONRC.J40/3284/2013
- Înmatriculată
- 13 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat un cod diferit de cel de la ONRC (4616), dar fără cifră de afaceri raportată — nu se poate stabili care activitate este preponderentă.
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.833 | 11.412 | — | 777 | -10.635 | 1 |
| 2024 | — | -1.421 | 11.000 | — | 2.198 | -8.802 | — |
| 2023 | — | -1.413 | 11.000 | — | 3.619 | -7.381 | — |
| 2022 | — | -1.413 | 6.000 | — | 32 | -5.968 | — |
| 2021 | — | -1.621 | 6.000 | — | 32 | -4.555 | — |
| 2020 | — | 0 | 3.500 | — | 566 | -2.934 | — |
| 2019 | — | 0 | 3.500 | — | 566 | -2.934 | — |
| 2018 | — | 0 | 24.358 | — | 21.424 | -2.934 | — |
| 2017 | — | -3.164 | 24.358 | — | 21.424 | -2.934 | 1 |
| 2016 | — | -38.357 | 100.871 | — | 612.620 | 511.749 | 2 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2017)- Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
- Datorii peste total active
Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre SLOT SUPORT SRL
Reprezentantul firmei este: TĂNASE LAURENŢIU - NICOLAE (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | Cod CAEN principal | 3313 | 4616 | ANAF |
| 21.09.2026 | Număr de înmatriculare | J40/3284/2013 | J2013003284401 | ANAF |
| 15.08.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 15.08.2026 | Inactivă fiscal | Da | Nu | ANAF |
| 15.08.2026 | Data reactivării | — | 05.08.2026 | ANAF |